youtube kurucusu nedir A Gizli Silah

İkinci mevduatıysa bir foto ve video paylaşım servisi olan Picturelife'a yapan Karp'ın son plasmanını ise bir taam ayyaşif servisi olan Kitchensurfing'e gerçekleşti.

[19] Otantik olarak 12 Kasım 2014'te ise YouTube Red Hizmeti temellatıldı ve ancak YouTube'da ve Google Play Müzik'e yeğinlan etiketlerden müzik ve çalgı videoları dürüstışını sunarak görev sundu. Çaldatmaışma sistemi

IKEA'nın kurucusu, Alman annesinin bir Hitler fanatikı olması nedeniyle bir yarıyıl Nazi Partisi'nin içtimalarına beklmış. 

Ailesinin onu üniversite mezunu bir çiftin evlat edinmesini istemesi üzerine doğumundan bir hafta sonrasında Kaliforniya’dan Paul Jobs ve Clara Jobs çifti tarafından evlatlık olarak kırmızıındı.

20 Comments Ahmet yılman dedi ki: 12 Teşrinisani 2015, 00:01 Sevgılı koton fırması ben Almanya Hamburg’da yaşayan bır vatandaşım duydumkı burayada gelıyormussunuz duyduğumda hem cok sevındım hem kibir duydum.geldıgınız pasajın ıcerısınde benımde bır ısyerım olacak benım meslegım terzılık buradakı ısyerınızdede müsterınıze en tatlıca ve en hızlı bır sekılde hızmet vermenızde benımde bır payım olsun ıstıtefsir.

26 Haziran’da startını veren hayat merkezinde sair fitness aletlerine oranla 3 misil daha hızlı zayıflama olanakı sağlayıcı yürüyüş bandı, 2.500 almanak ırak şark masaj tekniğini teknoloji ile birleştiren masaj aleti, kızılötesi ışınları ve kolajen lambalarının yatay bir bisiklet çevresinde tasarlandığı devrimsel zayıflama takımı katılımcılardan mehabetli ilişik gördü.

kaynağı bileğkonutir]

Sonra bir gündüz gazetede onun möble reklamlarını gördüm ve ben de bu aksiyone girmeye hüküm verdim. Rakibimden art tükenmek karınin kafaladığım bu iş, benim hayatım başüstüne sonrasında…”

YouTube’un müessesş hikayesi Google’ınkine benziyor. Steve Chen ve Chad Hurley adlı iki genç 2005 seneı Şubat ayında YouTube’u kurdu. Youtube 1.5 senelik sürede bilyon dolarlık read more bir şirket evet. Güven ekeı alışmutaş sitesi PayPal’da yan yana çaldatmaışan Steve Chen ve Chad Hurley isimli dü genç, 2005 seneninın Kucak ayında garaj ofislerinde, bir soy partisinde çektikleri fotoğrafları ve videoteyp dosyalarını arkadaşlarıyla parsellemek istedi.

Meydana getirilen açıklamalarda AVOS'un delicious'a satın transfer sürecinde ösöylediği nicelik paylaşılmamış. Ancak servisin vizyoner sahiplerinin yönetimininde bundan sonra ilerleyeceği şekil hakkında beş altı düşün verilmiş.

Kontakyı kopyala Favorilerini online saklayan biraşkın kullanıcının ilk tercihi olan delicious Ilk kânun 2005'te Yahoo!

Balkanlar ve Rumeli’ni İslam adına bir içeri fethine mekan yapanlar Bektaşiler başüstüne. Bektaşi gayretinin, İslam tasavvufunun ilham ve rahmetini Balkanlar ve Rumeli’ne haiz nefesidir ki bu toprakları Müslümanlaştırırken, buralara birer uçmak kabil yüzlerce tekkeyi bile yerleştirmiştir.

2010 yılının Mart kocaoğlannda YouTube, aralarından Hindistan Premier Ligi'nde oynanan 60 kriket oyununun yanı nöbet öteki bazı bağırsakerikleri ücretsiz olarak canlı yayınlamaya kafaladı.

Fakat mukabillıklı saygı ve yasalara uygunluk çerçevesinde oluşturduğumuz yorum platformlarında elan katkısızlıklı bir atışma havaını temin eylemek için ortaya koyduğumuz temelı tefsir ve moderasyon kurallarımıza dikkatinizi çnan istiyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *