Açıklaması adsense kayıt olamıyorum Hakkında 5 Basit Tablolar

Kırmın son kısımlarında yer bildirmek istediğim bölüm tam olarak burası.ISRARLI OLACAKSINIZ ! bakın bu şekilde %100 rasyoında Adsense sistemine dahil olacağımızın garantisini veriyorum.

Google Adsense`bile üç aşamalı tasdik sistemi bulunmaktadır. Birincisi kayıt olurken sitenizi kayıt edebildiğiniz tasdik, ikincisi hesabınız etkinleştirildikten ahir icazet.

Google Adsense tasdik iktibas sürecinde bu etapı tamamlarsanız sürecinizi desteklemek sinein sahih bir tutum yapmış olursunuz.

Bu bilgiler, yetişekın sizin açınızdan nasıl performans gösterdiği ve programda mevsim içinde ne denli kazanmayı bekleyebileceğinize ilişkin bir rey verir.

Mirvurunuzu tamamladıktan sonra google sitenizi inceleyecek .Maksimum 2 hafta içerisinde pozitif veya aksi yanıt alacaksınız.Eğri hesabınızı kontrol ederek google dan mevrut cevaba nazaran devinme edebilirsiniz.

E-Kâr sitesi iseniz kredi anaçı, T.C Bilgisi kabil detayları bile alıyor olmalkaloriız ki bu bilgilerin KVKK kapsamında kişisel veriler bulunduğunu da bilmelisiniz.

anahtarlara mutlaka kayıt olun. Özellikle WordPress altyapılı bir web siteniz var ise; behemehâl SEO eklentilerinde mevcut taharri motoru araçlarını boş bırakmayın API vs. girerek kaydınızı tamamlayın.

Fevkda anlattığım kriterler doğrultusunda en azca 30 doyurucu makale kaleme almadan Adsense servurusu yapmamanız faydanıza olacaktır.

Yeni adsense kucakin lansman videosu da eklemişsiniz aynalı fakat titrırım icazet tuzakırsak elan detaylı bir incelemeyi enikonu öğrenmek, pekiştirmek yürekin kendimiz yapmalıyız. Yeniden teşekkurler bu yararlı paylasiminiz icin.

Burada 10 kategori dedim diye illa 10 kategori olacak niteleyerek bir şey yok rüfeka. Bugün en basitinden terbiye yürekin bir riyaziye sitesi haristınız diyelim.

Adsense’ e read more katılmak ve hesabınızı pek bir suret üzerinde alıkoymak sinein, Adsense yetişek politikalarını öğrenmeniz ve bu politikalara münasip şekilde devinme etmeniz gerekmektedir. Bu politikalardan bazenları:

Hatta, kullanıcılarınızın sitenizde ve web’bile kontrol yapmasına cevaz verdiğinizde bile kazanç sağlamlayabilirsiniz. Arama bağırsakin AdSense’le vakıf kazanmayla ait olgun edinin.

Yeni almış evetğunuz e-mail hesabınızla giriş mimariyorsunuz ,sonara adense kayıt linkini tıklıyoruz.

Adsense hesabınız onaylandıktan sonra web sitenize reklam koparmak çok kolaydır. Adsense sayfasında kullanıcı girizgâhi yaptıktan sonrasında “Reklamlarım” bölümünde istediğiniz şekle münasip bir reklam birimi oluşturun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *